Technologie potisku

Za ta léta, co se potiskům věnujeme, jsme si již osahali spousty různých technologií i textilů a to, co používáme dnes, je výsledek našich zkušeností. Používáme pouze technologie, které se nám osvědčily nejvíce. Nejdůležitější pro nás je výdrž potisku, aby vydržel textil i desítky praní bez viditelné ztráty barevnosti, či praskání barev. Důležitým faktorem je, že jsme přímými výrobci. To znamená, že všechny produkty, co od nás odcházejí prošly rukama našich tiskařů.

Takže jaké technologie používáme?

Sítotisk

Dodnes nepřekonaný způsob potisku. Tímhle způsobem tiskneme drtivou většinu našich motivů. Motivy jako Vikings Team Bjorn, Vikings Team Ivar, Pokémon Team Mystic, nebo třeba Elektrikář jsou dělány právě touto metodou.

Přímý digitální tisk

Tisk plnobarevných obrázků a fotek zvládne naše mašina na digitální tisk. Motivy jako Rick and Morty Time to get schwifty, Geometrical Lion, nebo A přece se točí jsou dělány právě touto technologií.

Transferová fólie

Jednobarevné jednodušší motivy jsou ideální vyrábět pomocí vyseparované nažehlovací fólie. Ostatně motivy jako Vikings See you in Valhalla, Vikings Wolf, nebo Hra o trůny Valar Morghulis jsou toho krásným důkazem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.