Nabídka pro firmy

Tato sekce je určena pro zájemce o odběr 10 a více trik s vlastním firemním motivem.

Úvodem: Ano, oblečení Vám potiskneme. Na vlastních strojích, takže i druhé ano - jsme přímí výrobci. Sáhnete si s námi tedy na příjemnou kombinaci rychlé doby dodání a férové ceny.

Disponujeme vlastním výrobním zázemím. Náš strojový park obsahuje přímý i transferový sítotisk, výšivky, nášivky, digitální tisk, i sublimaci.
U každé technologie je navíc možné volit různé speciální aplikace. S každým klientem diskutujeme volbu vhodné technologie pro jeho potřeby. Vyřešíme požadavek na 5 ale i 5 000 triček, pomůžeme s výběrem textilu a potěšíme vás s cenou a termínem.

Chcete propagovat či zviditelnit Vaši firmu nebo akci? Reklamní potisk na trička Vám pomůže vytvořit profesionální image a dodá tu správnou šťávu Vašemu podnikání. Propagujte svou firmu potiskem na tričku! Tričko s potiskem je v dnešní době už zavedeným standardem a profesionální prezentací firmy. Potisk triček realizujeme již od 10 kusů a za lidovou cenu! V naší nabídce nalezete pánská trička, dětská trička, dámská trička a pracovní oděvy vhodné pro reklamní potisk. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího druhu textilu i se zpracováním grafického návrhu.

Proč využít služeb Praďoch.cz?

- velký výběr textilu skladem
- garance kvality textilu i potisku
- krátké dodací lhůty (vyrábíme obratem po objednání)
- přiznivá cenová politika pro stále odběratele i nové zákazníky
- grafik neustále k dispozici pro vytvoření individuální vzhledu textilu
- jsme přátelští, vlídní a našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc

 


Pro více informací kontaktujte naše oddělení pro hromadné objednávky na info@pradoch.cz či na tel.: +420 734 672 691 (Milan Kozler)

brother-GTX-min

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.